Desi planul initial era nitel diferit (inclusesem si Tiganestiul), am facut traseul propus in sens invers. Plecam cu trenul dis de dimineata, la ora 6:15, din Gara de Nord. Eram cam chiauni, dupa o saptamana ce nu a adus prea multa odihna si care a fost si nitel mai solicitanta. Motaim pe tren si ajungem, […]
Month: October 2012
Alergare prin padurea Cernica
Am zis sa o incercam si p-asta. Pe scurt, am invatat ca: – Ne plac potecile..si alergarea pe ele. Vom mai face, dar nu in Cernica – Padurea e destul de murdara, lipsita de viata (nu auzi mai nicio pasare) si plina de muste si tantari
