Prin Bucegi, in a doua decada a lui octombrie

Desi planul initial era nitel diferit (inclusesem si Tiganestiul), am facut traseul propus in sens invers. Plecam cu trenul dis de dimineata, la ora 6:15, din Gara de Nord. Eram cam chiauni, dupa o saptamana ce nu a adus prea multa odihna si care a fost si nitel mai solicitanta. Motaim pe tren si ajungem, […]

TOP